Fine Ski JumpingGry

Fine Ski Jumping – aktualizacja 0.79

Kilka dni temu w Fine Ski Jumping pojawiła się nowa aktualizacja, a więc nadrabiamy zaległości! W niej została dodana bardzo duża nowość, której warto poświęcić osobny akapit. Coś, na co społeczność i fani Fine Ski Jumping wyczekiwali chyba najbardziej, czyli kreator skoczni!

Zrób własną skocznię, czyli kreator!

Oczywiście na początku warto zaznaczyć, że jest to mocno wstępna wersja Alpha. Oznacza to, że mogą się w nim pojawić liczne błędy, bugi i niedopatrzenia, o których należy natychmiastowo poinformować twórcę, by je poprawił. Już teraz jednak możemy ustalić punkty K i HS skoczni, nachylenie rozbiegu, kąt wybicia na progu, nazwę czy też kraj, w którym skocznia jest położona. Nie można zmieniać na razie terenu wokół obiektu, ani skakać na nim w chociażby Pucharze Świata, jednak to i wiele innych opcji z kreatorem związanych jest w planie.

Potrzeba tylko cierpliwości

Gdyby ktoś dopiero teraz zaktualizował grę napotka się z wersją 0.7912, gdyż pojawiły się już aktualizacje poprawiające błędy zauważone przez użytkowników. Są to m.in. błąd z brakiem zmiany flagi przy skoczni, a także możliwość wrzucania swoich skoczni na serwery.

Ponadto pomiędzy aktualizacją 0.78 a 0.79 pojawiły się inne drobne usprawnienia:

– poprawka błędu pojawiającego się w zawodach drużynowych
– optymalizacja gry podczas lotu
– możliwość wyłączenia powtórek

POBIERZ FSJ (ANDROID) POBIERZ FSJ (iOS) DISCORD OFSJT

Fine Szymon

Administrator serwera Official Fine Ski Jumping Tournaments

Powiązane artykuły

Back to top button