Puchar Świata

Symulacja Pucharu Świata, a co to takiego? Bonus do SN06!

Po tym świecie biega pełno różnych zapaleńców, nawet w naszym małym, skokowym kręgu. Jeden jest zafiksowany na punkcie idealnej skoczni, drugi chce jak najwięcej opcji w konfiguratorze kalendarza PŚ, a jeszcze inni... tym razem o nich!

Pierwsze partnerstwa #ewg

Od niedawna jako e-wintergames.pl podjęliśmy współpracę z ciekawymi ludźmi — Dalemirem oraz Truskawą. Przykuli naszą uwagę, błądząc późnym wieczorem po Youtube.

Forma treści

Obaj Panowie prowadzą swoje oryginalne (może i jedyne?) relacje na Youtube z symulacji Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 2006: Powrót Mistrza oraz 2005 z małymi elementami gameplayu. Choć sama forma nagrań jest zbliżona do kolegów DSJ4MCup, tak tutaj koledzy przede wszystkim próbują swoich sił w komentatorce, oglądając skoki komputerowych skoczków. Dzięki nim, oba tytuły mogą podtrzymać swoje życie w świadomości graczy i jednakowo zarazić innych podobną zajawką na komentowanie 🙂

Dalemirowi jak i Truskawie życzymy powodzenia w prowadzeniu swoich kanałów, a Was zapraszam do śledzenia ich twórczości. Jakość materiałów jak i flow nabiera koloru z odcinka na odcinek.

Kanał Dalemira Kanał Truskawy

 

Niemiecki bonus do SN06

Udostępniamy niemiecki kombinezon w przedpremierze! Instalacja odbywa się wyjątkowo prosto. Musisz mieć zainstalowany dodatek Powrót Mistrza oraz wrzucić poniższy plik do archiwum, zgodnie ze ścieżką folder z grą/data/textures.zip/jumper/body. Wszystko! Udanych lotów Biślą.

Pobierz kombinezon

 

Źródło
Zdjęcie - Wikipedia

Arthyen

założyciel e-wintergames.pl

Powiązane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button