DSJ 4

Ski Jumping Championship – nowy turniej Deluxe Ski Jump 4

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w nowopowstałym turnieju offline w grze Deluxe Ski Jump 4, jakim jest Ski Jumping Championship. Jednak zanim zdecydujecie się na startowanie w turnieju, przedstawimy Wam pokrótce zasady oraz co oferujemy w ramach turnieju.

Na czym polega nasz turniej?

SJC to klasyczny turniej offline. Wy wysyłacie powtórki skoków, wraz z notami, a my zajmujemy się resztą. Zawodnicy skaczą w trybie Puchar Świata zawodnikami mającymi w nazwie imię i nazwisko osoby wysyłającej skoki na konkurs oraz podany kilka dni wcześniej kod. Czyli wygląda to na przykład tak: Jan Kowalski ABC123. Takich zawodników tworzymy maksymalnie stu, może być mniej. Zawody odbywają się na konkretnej skoczni i podanej przez administrację belce. Warunki pogodowe na dane zawody są zawsze określone. Terminarz zawodów przeważnie pokrywa się z tym jaki obowiązuje w realnym Pucharze Świata w skokach narciarskich. Skoki wysyłacie na formularz znajdujący się na naszej stronie, do godziny 22:00 w dniu konkursu.

Co oferujemy w ramach w naszego turnieju?

Gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz rywalizację na wysokim poziomie. Posiadamy stronę internetową: www. dsj-sjc.pl oraz grupę na Facebooku, link do grupy: https://www.facebook.com/groups/947401409981298. Posiadamy także konwersację na Messengerze. Mamy także konto na TikToku oraz kanał na YouTube- na tych mediach będziemy publikować mniej, TOP3 lub TOP5 zawodów, lub bardziej, całe zawody, obszerne relacje z konkursów. Jeśli chcecie spróbować swoich sił w naszym turnieju, a także wiedzieć więcej o nas to zapraszamy do odwiedzenia naszej grupy na Facebooku oraz strony internetowej. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości do możecie pisać także do administracji grupy Facebook’owej w wiadomości prywatnej.
Do zobaczenia na skoczni!
Zespół SJC

Treść artykułu i media: www. dsj-sjc.pl

Arthyen

założyciel e-wintergames.pl

Powiązane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button