DSJ 4

Paczki zawodników udostępnione w dziale DSJ4 & #ewg update

Ostatnio nieco zwolniliśmy ale to nie znaczy, że skończył się nam content. Razem z Avalaya publikujemy nową sekcję - paczki zawodników.

Na dobry start, 8 paczek.

W końcu publikujemy paczki stworzone przez użytkownika Avalaya. Zawartość opublikowanych paczek skupia się przede wszystkim na sezonie 2020/2021. Zawodnicy, drużyny i skonfigurowane kombinezony czekają na Was w sekcji DSJ4 / Paczki zawodników.

Pobierz paczki zawodników

 

Z życia #ewg

Ostatni tydzień obciążył nasz prywatny czas dość mocno, stąd trochę mniej treści. Bez obaw, wszystko gra, content dla Was jest już zaplanowany i czeka na publikację.

Zachęcamy do zapisów na Olimpiadę organizowaną przez Truskawę. Od 19.03 można zapisywać swoich skoczków narciarskich. Na kanale Dalemira obecnie trwa wielki nieobecny tego sezonu irl, wirtualny Raw Air. 

Open Ski Jumping

Parę dni temu mieliśmy zebranie w sprawie funkcjonalności, które ma zawierać gra Jonka. Przygotowaliśmy wstępny dokument, na którym będziemy opierać budowanie makiety menu. UI&UX dostanie przysłowiowego „kopa”, a gra nabierze rumieńców. Status będziemy zdawać na bieżąco na stronie i innych kanałach.

DSJ4 i #ewgpatch

W międzyczasie pracujemy nad poprawkami oraz kolejnymi teksturami do DSJ4. Patch nie zostaje odosobniony 🙂

Pobierz DSJ4 #ewgpatch

 

Artykuły skokowe i nie tylko

W przyszłym tygodniu mamy debiut nowego kolegi Kudłatego. Kai pracuje nad kolejnym artykułem Telemarkiem w przeszłość. Jeśli jeszcze nie czytałeś poprzednich – gorąco zachęcamy.

 

Arthyen

założyciel e-wintergames.pl

Powiązane artykuły

Back to top button