DSJ 4

Najlepsze patche graficzne do DSJ4

Wśród polskiej społeczności gry Deluxe Ski Jumping już praktycznie od momentu publikacji pierwszej wersji gry podejmowane zostały próby wprowadzenia gry do grona gier modowanych przez graczy. Jedną z możliwych form edycji była modyfikacja tekstur z pomocą programu TexMod. W poniższym artykule postaram się przedstawić kilka z takich projektów wprowadzających sporo zmian wizualnych do gry Jussiego Koskeli.

Deluxe Ski Jumping
Graphic Patch by Simon

Pierwszą z produkcji, której temat chciałbym poruszyć, jest jeden z najstarszych, a jednocześnie najbardziej popularnych po dziś dzień Graphic Patch by Simon z 2012 roku.

Paczka poza zmianami wizualnymi w menu oferowała m.in. kilka wariantów kasków, nart, plastronów, twarzy, kasków czy też grafik na progu.

Jako że oryginalna strona autora, na której znajdował się dodatek, od dłuższego czasu nie działa. Poniżej zamieszczamy link do znalezionego w internecie, przetestowanego przez nas reuploadu, a także prawdopodobnie nieużywanego już fanpage autora.

DownloadFanpage

photo-1462181606837-023a46b2d355
Deluxe Ski Jumping Graphic Patch by Simon

Kolejnym dodatkiem, który postanowiłem przedstawić, jest praca autorstwa duetu Manuzieg & Krzysiu8020. Paczka udostępniona na kanale jednego z twórców zawiera między innymi kilkanaście plastronów znanych z realnych zawodów Pucharu Świata i nie tylko oraz odwzorowane narty i kaski.

Graphic Patch by Manuzieg&Krzysiu8020

Warty podkreślenia jest fakt, że Manuzieg,
a właściwie Maciej Sylwestrzuk jest jednym
z członków ekipy Gorisek Bros w dużej mierze,
dzięki której otrzymaliśmy aktualizację do Deluxe
Ski Jumping umożliwiającą tworzenie własnych skoczni.

Pod przyciskami obok możecie znaleźć linki
do pobrania dodatku, oraz youtubowego profilu,
na którym można znaleźć prezentację wyżej opisanej pracy

 

small

Poza tymi dwoma dodatkami, które w mojej opinii są zdecydowanie najlepsze, możemy znaleźć wiele paczek wykonywanych m.in. przez różnych youtuberów, w których skład wchodzą inne mniejsze dodatki nierzadko wspierane elementami
z wyżej przedstawionych produkcji.

Jedną z takich paczek jest zbiór autorstwa KK113. Możemy znaleźć tam zarówno kilka nowszych realistycznych, jak i kilka fanowskich projektów, z czego część tak jak patche osób związanych ze stroną dsj24.pl. Szczególnie Mipoca i Toma jest doskonale znana szerszej publice, a w związku z aktualnie utrudnioną dostępnością tych projektów ich obecność w tej paczce cieszy szczególnie.

Poniżej link do paczki oraz do kanału autora w serwisie Youtube

DownloadKanał

 

Mateusz

człowiek PR

Powiązane artykuły

Back to top button