ewg
Trending

#EWG wraca po sezonie letnim. Rozkład jazdy na sezon 21/22!

Ahoj załogo! Z tej strony ekipa e-wintergames.pl. Wracamy z dalekiej, letniej wyprawy. Dobrze myślicie, to koniec dobrze znanego “sezonu ogórkowego”. Zima przed nami a my razem z nią. Mamy dla Was sporo nowości, które będziemy konsekwentnie prezentowali na naszej stronie oraz Discordzie #ewg. Tematów jest sporo, więc podzielimy je na sekcje. Zaczynamy!

🤝🏻 Oficjalnie – współpraca z Fine Ski Jumping!

Nowy sezon startujemy od bomby. Oficjalnie rozpoczynamy współpracę z Fine Glass Digital, wydawcą Fine Ski Jumping! Podczas spotkania z Pawłem i Marcinem ustaliliśmy zakres wspólnych poczynań oraz content na najbliższy sezon. Na stronie pojawią się m.in.:

  1. posty o turniejach FSJ (wyniki,zapowiedzi),
  2. posty o aktualizacjach tzw. patchnoty, nowych mechanikach i smaczkach,
  3. wywiady z najlepszymi skoczkami po turniejach,
  4. inne tematy, typu making of, wszystko w swoim czasie!

Zachęcamy do pobierania gry ze sklepu Play, dołączenia na sociale FGD i Fine Ski Jumping – Facebook, Discord oraz na kanał YouTube.

No dobra a w zasadzie dlaczego warto zagrać w FSJ? Na to pytanie najlepiej odpowiedza sami twórcy gry.

Na to pytanie można odpowiedzieć pytaniem: dlaczego warto oglądać skoki narciarskie? Myślę, że odpowiedź da się zamknąć w jednym słowie: emocje. Dzięki grze możemy poczuć emocje rywalizacji, trud treningów i smak zwycięstwa. Nic nie stoi na przeszkodzie by stworzyć własny turniej (do wyboru kilkadziesiąt odwzorowanych skoczni), własną drużynę i wejść na trudną, ale jednocześnie satysfakcjonującą drogę do podium. A jeśli rywalizacja z botami nie stanowi już wyzwania, zawsze można spróbować swoich sił w konkursach online. Wystartować można bardziej anonimowo (przez panel w grze) lub w oficjalnych turniejach z nagrodami organizowanych na oficjalnym discordzie – to właśnie tu, rywalizując z innymi graczami jak i wspierając swoją drużynę rodzą się legendy i pisze historia wirtualnych skoków narciarskich.”

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


🎿 Co z tym DSJ4?

DSJ4 to temat, który rozgrzał do czerwoności #ewg i niektóre osoby na początku istnienia portalu. Jak widać, temat ma branie, co było widać po statystkach odwiedzin podstron związanych z tą grą i aktywnością na Discordzie. A nowy update przed nami! 😈

🎨 DSJ #ewgpatch

Obecnie planujemy rozwój DSJ #ewgpatch, który miał swoją premierę pod koniec lutego. Nowa wersja będzie obejmowała rozszerzoną listę tekstur otoczenia. W przypadku paczek konkursowych – tutaj debatujemy nad formą publikacji. Nie mniej – na pewno ich nie zabraknie. O wszystkich planach i działaniach będziecie informowani na bieżąco. Pierwszą publikację możecie pobrać stąd.

🏆 #ewg DSJ4 cup

Turniej pilotażowy przebiegł bardzo po naszej myśli. Forma rozgrywki, community zdały egzamin i w tym roku możemy podejść do tematu bardziej ambitnie. Start rozgrywek przewidujemy na koniec listopada, wraz z rozpoczynającym się Pucharem Świata w skokach. Do tego czasu szlifujemy parę technicznych niuansów na stronie, aby dostęp do bieżących informacji nt. turnieju był jak najłatwiejszy i prosty w odbiorze. Tak jak w zeszłym roku cykl poprowadzi Avalaya, a nagrody będą hojne. Oczekujcie!

⛰️ Open Ski Jumping oraz SN06

W przypadku Skoków Narciarskich 2006 temat jest ciągle aktualny. Obecnie mamy zaplanowane spotkanie w sprawie kontynuacji projektu. W ciągu tylu miesięcy od publikacji nabyte doświadczenie na pewno pomoże w pchnięciu projektu. Czy zaowocuje? Jeszcze sami nie wiemy!

A co z Open Ski Jumping? Jonek obronił pracę inżynierską z OSJ! O planach i szczegółach dowiecie się z tego devloga.

❄️ Sporty zimowe dalej w grze

Niezmiennie na łamach portalu będą pojawiać się artykuły o tematyce sportów zimowych, z przewagą skoków narciarskich. Swój cykl pt. „Telemarkiem w przeszłość” kontynuuje Kai Taller, kolega Antek szykuje kolejną porcję podsumowań konkursów PS. Tymczasowo do teamu #ewg powraca Radek (choć trzymamy kciuki, żeby wrócił na stałe), który tematów nie chce spoilerować. I słusznie!

🏅 Igrzyska olimpijskie za pasem

Tu nie chcę pisać zbyt wiele, bo to poniekąd niespodziewajka. Będzie się działo! Otrzymacie od nas sporo wiedzy z tematu, będziemy sprawdzać Waszą wiedzę, ale i damy Wam pograć. W co? Zobaczycie!

👕 Przymiarki do gadżetów

W tym sezonie wypuścimy pilotażowe vlepki i tematyczne figurki w technologii druku 3D. Jeśli Wasze zainteresowanie będzie dostateczne, pomyślimy nad emisją w większej skali. W dalszej części chcemy wypuścić proste tekstylia. Bo dlaczego nie! 🙂

🎤 Podsumowanie

Prócz wyżej wymienionych tematów wyżej, mamy wiele innych, które do momentu publikacji niech zostaną tajemnicą. Poradniki, wywiady i kilka innych perełek.

Miesiąc temu przebiliśmy barierę 100 tysięcy odsłon strony przez 14 tysięcy użytkowników! Dziękujemy za bycie z nami od lutego i zachęcamy do spędzenia z nami kolejnego, zimowego sezonu.

Ekipa e-wintergames.pl

Aby być na bieżąco, dołącz do naszego Discorda.

 

Arthyen

założyciel e-wintergames.pl

Powiązane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button