ewg

Podsumowanie pierwszego miesiąca działalności #ewg

Za nami gorący start naszego portalu e-wintergames.pl w mroźne, lutowe dni. Czy należał do udanych? W naszej opinii tak, w ogromnej mierze dzięki Wam - odbiorcom. Dużo możliwości, ambicji i... poprawek!

Słowem wstępu

Na wstępie dziękujemy, że tak chętnie odwiedzacie nasz portal i chcecie go wspólnie z nami rozwijać, taka jest nasza misja! Zachęcamy do współpracy, razem możemy więcej.

Od 2-giego lutego do dziś e-wintergames.pl odwiedziło ponad 4 tysiące osób, a samych odsłon naliczyliśmy 30000 z groszem. Najczęściej odwiedzanymi podstronami były te, które są związane z grą Deluxe Ski Jump 4 (:*), następnie artykuły stricte skokowe, dalej Skoki Narciarskie 2006 i reszta. Spektrum tematów, gier, poradników przez miesiąc nie został wyczerpany, więc możecie się spodziewać nowych rzeczy w bliższej, jak i dalszej perspektywie. Sporo dzięki Wam się uczymy. Staramy się to przekładać na rozwój i jakość serwowanych Wam treści, choć czasami trudno jest dogodzić i znaleźć złoty środek zdajemy sobie z tego sprawę.

Plany na rozwój

Na ten moment nasze siły skupiamy wokół patcha graficznego do DSJ4. Na dniach wypuścimy tzw. hotfix, który poprawi optymalizację, parę błędów graficznych i uzupełni braki. W dalszej perspektywie pojawią się nowe, przebudowane elementy oraz dostawa nowych paczek zawodników w warsztacie DSJ4.

Nie zostawiamy Skoków Narciarskich 2006, tu przy większej ilości czasu pracujemy nad zaktualizowaniem moda i dodaniu nowych obiektów oraz skoczni.

Kolejnym krokiem jest wsparcie naszego kolegi Jonka w projekcie Open Ski Jumping. Natenczas opracowujemy makietę User Interface i zajawki z niej również się pojawią na EWG.

Na tematy około skokowe pojawiają się nowi chętni, spróbuj swoich sił i Ty! Nie musisz być wybitnym redaktorem – community samo zweryfikuje czy piszesz ciekawie 🙂

Na tyle o ile pozwala nam czas, staramy się nawiązywać nowe relacje i współpracę z ludźmi – Dalemirem, Truskawą oraz Kubikalem.

Podziękowania

Dziękuję w swoim imieniu Wam – odbiorcom, że tak chętnie nas odwiedzacie, całej ekipie e-wintergames.pl za zaangażowanie, Yoohoo za przygotowanie serwera Discord, Mensixowi za pomoc w regulaminie przy skoczniach i innym osobom za sugestie <3

Do zobaczenia na e-wintergames.pl!

Arthyen

założyciel e-wintergames.pl

Powiązane artykuły

Back to top button