ewg

Nowy partner #ewg – DSJ24.pl

A cóż to się stanęło?!

Miło nam poinformować, że od wczoraj partnerem e-wintergames.pl, został oficjalny portal ze skoczniami do Deluxe Ski Jump 4 – DSJ24.pl, którego twórcami są Gorisek Bros. Łącząc nasze szerokie doświadczenia z grą Jussiego, chcemy dostarczyć Wam jeszcze więcej contentu, który pozwoli na więcej przyjemności z gry w „desejota”. Na dobry początek dokonaliśmy wymianę proporczykami w postaci bannerów – DSJ24.pl na stronie głównej, #ewg na podstronie ze skoczniami i w sekcji partnerów na stronie głównej. Zapraszamy do odwiedzania i pobierania skoczni ze strony naszych partnerów.

Już teraz mamy na horyzoncie wspólne plany na stworzenie ciekawych projektów, które umilą grę oraz poszerzą Wasze horyzonty skokowe.

Co ze skoczniami na #ewg?

Nasz dział ze skoczniami zostaje w niezmienionej formie. Do działu ze skoczniami będą dodawane te, których twórcy są związani bezpośrednio z e-wintergames.pl lub wypracowali współpracę na innych zasadach. Jednocześnie informujemy, że podstrona do wrzucania skoczni zostaje dezaktywowana. Jeśli chcesz wrzucić swoją skocznię – wrzuć ją na DSJ24.pl!

Naszym partnerom życzymy wszystkiego dobrego.

Arthyen

założyciel e-wintergames.pl

Powiązane artykuły

Back to top button