Eventy

3. edycja skoków w Ruczynowie za nami – Kaszuba wygrywa, Jonek na drugim miejscu!

W sobotnie popołudnie w Ruczynowie miała miejsce 3. edycja zmagań o Puchar inSJders. Zwycięzcą zawodów okazał się Dawid Kaszuba a nasz redakcyjny kolega Jonatan Hrynko zajął 2. miejsce, gratulujemy!

Do rywalizacji na obiekcie położonym w przydomowym ogrodzie państwa Seremaków stawiło się 53 zawodników. W pierwszych dwóch seriach swoje próby oddawali wszyscy zawodnicy, do trzeciej kwalifikowało się 40 najlepszych skoczków, a w ostatniej czwartej serii udział w walce o najwyższe lokaty brała udział najlepsza dziesiątka zawodów.

Tego dnia najlepszym okazał się Dawid Kaszuba, który triumfował już w 1. edycji zawodów na Ruczynów Arena. Swoimi skokami na odległość 7,5m, 7,75m, 7,75m i 8m zapewnił sobie zwycięstwo i miano rekordzisty obiektu.

Tuż za nim uplasował się reprezentant klubu PKS Olimpijczyk Gilowice oraz nasz redakcyjny kolega Jonatan Hrynko, który swoimi równymi skokami (7,25m, 7,5m, 7m, 7,5m) zapewnił sobie bezpieczną przewagę nad kolejnymi zawodnikami.

Podium uzupełnił Radosław Cecuła, reprezentant Strachocina Strachoczanka Team, który z notą końcową 28,25 o włos wyprzedził Michała Chmielewskiego z teamu inSJders.

Patronat nad zawodami objął Polski Związek Narciarski, a najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe od sponsorów zawodów.

W najbliższych dniach na naszej stronie ukaże się obszerna relacja z zawodów, stay tuned!

Back to top button