SN06

SN06: Powrót Mistrza – prace nad wersją 0.2!

Wracamy do pracy, koniec urlopu

Mijają blisko dwa lata, odkąd opublikowaliśmy pierwszą wersję dodatku Powrót Mistrza do Skoków Narciarskich. Filmy na YouTube z hasłem Powrót Mistrza wygenerowały około 100 tysięcy wyświetleń. Skrzynka na profilu facebookowym nie milknie. To dobry znak, chcecie grać i pamiętacie o nas!

Mimo że przez dwa lata nic więcej nie zrobiliśmy w kierunku moda, pielęgnujemy więzi koleżeńskie i to dla nas bardzo się liczy, bo pozwala na takie decyzje jak ta. Teraz, wraz ze startem e-wintergames.pl chcemy postawić krok dalej (a może i dwa?) i kontynuować moddowanie gry, aby pogłębić doznania z rozgrywki.

Przez ten okres nastąpiły również zmiany kadrowe, mianowicie — Wojtek Schiller, który pomagał przy sprzęcie, przeszedł do Gorisek Bros i tam realizuje się przy tworzeniu skoczni. Natomiast dołączył do nas Maciek aka Pudzian (administrator Fifasite.pl), którego praca przy dodatku będzie na pewno wartością dodaną. No bo to wszechstronny chłop 🙂 Kolejną osobą, która dołączyła do zespołu i zajmuje się cyferkami to – Krzysztof aka Dalemir.

Plany na nową wersję

Po spotkaniu z Krzyśkiem udostępnił światu zaktualizowaną listę zawodników na sezon 2020/2021 i będzie ona również wchodziła w skład nowej wersji. Obecnie możecie pobrać ją stąd. Pobrany plik complayers2 należy skopiować do folderu data/scenes w archiwum Skoków Narciarskich 2006.

Pierwszym krokiem przy pracy nad kolejną wersją będzie aktualizacja sprzętu razem małymi rzeczami w teksturach alpha. Swoją drogą – przygotowaliśmy na ten temat poradnik, sprawdź w dziale moddera.

W tej wersji chcemy skupić się przede wszystkim na otoczeniu – nowe tekstury trawy, krzaków, śniegu, budynków, balonów reklamowych oraz wstępnie zaktualizować dźwięki publiczności.

O postępach będziemy Was informować za pomocą strony i mediów społecznościowych.

 

 

Arthyen

założyciel e-wintergames.pl
Back to top button